TR EN

HAKKIMIZDA

MuuM, tasarım odaklı bir mimari ofis olarak Murat Aksu ve Umut İyigün tarafından İstanbul’da kurulmuş olup, mimarlık ve kentsel tasarım alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

MuuM, fonksiyonel, estetik ve sosyal sorumlu çevreler üretmek amacıyla tasarım sürecinde konunun etki alanındaki tüm kesimlerin sesini duymaya çalışarak projelerini, sosyal, kültürel, çevresel unsurlar çerçevesinde sanat, bilim, teknoloji ve ekonomi ile harmanlayan, araştırmacı ve yaratıcı bir yaklaşım ile ele almaktadır.

MuuM, işverenleri ile en çağdaş teknikleri kullanarak yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler üretmeyi hedeflemektedir. Tek bir yapıdan, büyük ölçekli, planlama projelerine kadar uzanan mimari tasarım hizmetleri sunmaktadır.

KURUCU ORTAKLAR

Murat AksuKurucu Ortak
Umut İyigünKurucu Ortak

ÖDÜLLER

2015
LÖSEV Doğal Yaşam Merkezi

MuuM, 2015 yılında Singapur’da düzenlenen WAF Ödül töreninde Geleceğin Sağlık Yapıları kategorisinde LÖSEV Doğal Yaşam Merkezi projesiyle finale kaldı.

2015
Erciyes Kongre ve Kültür Merkezi

MuuM, 2015 yılında Singapur’da düzenlenen WAF Ödül töreninde Geleceğin Kültür Yapıları kategorisinde Erciyes Kongre ve Kültür Merkezi projesiyle finale kaldı.

2015
RÖNESANS|BİZ Ofis Mecidiyeköy

MuuM, 2015 yılında Dubai’de düzenlenen CITYSCAPE Real Estate Ödüllerinde Ofis Yapıları kategorisinde RÖNESANS|BİZ Ofis yapısıyla finale kaldı.

2015
RÖNESANS|BİZ Ofis Mecidiyeköy

MuuM, 2015 yılında Milano’da düzenlenen The PLAN Ödüllerinde Ofis Yapıları kategorisinde RÖNESANS|BİZ Ofis yapısıyla finale kaldı.

2014
Kayseri Ticaret Odası

MuuM, Kayseri Ticaret Odası yarışmasında Eşdeğer 1.’lik Ödülüne layık görüldü.

2013
Kocaeli Eğitim Kampüsü

MuuM, Kocaeli İzmit Ş.Gündoğdu Eğitim Kampüsü yarışmasında 3.’lük Ödülü’ne layık görüldü.

2013
LÖSEV Doğal Yaşam Merkezi

MuuM, LÖSEV Doğal Yaşam ve Terapi Merkezi yarışmasında 2. Mansiyon Ödülü’ne layık görüldü.

2013
Düzce Eğitim Kampüsü

MuuM, Düzce Eğitim Kampüsü yarışmasında 2.’lik Ödülü’ne layık görüldü.

2012
Teknopark İstanbul

MuuM, Teknopark İstanbul Yönetim ve Ar-Ge Binaları yarışmasında 2.’lik Ödülü’ne layık görüldü.

2007
Macrocenter Kanyon

MuuM, Macrocenter Kanyon projesiyle Visual Merchandise & Showroom Design’da En İyi Süpermarket Tasarımı Ödülüne layık görüldü.